Depay coraz bliżej dołączenia do Barcelony

W dniu dzisiejszym hiszpańska „Marca” podała informację jakoby Memphis Depay był coraz bliżej Barcelony. Holenderskim napastnikiem interesują się praktycznie cała czołówka europejskich  klubów. Najwięcej mówi się o Juventusie, Interze i PSG. Całe to zamieszanie wokół jego osoby sprawia, że może podbijać oczekiwania finansowe. Jednak według „Marci” dobre relacje zawodnika z Ronaldem Koeamanem mają być kluczowe.

Memphis ma za sobą kolejny świetny rok we Francji. Powoli jednak Ligue 1 staje się dla Holendra za małe. Jeżeli nie grasz w Paris Saint-Germain jest mało prawdopodobne, że zaistniejesz w szerszej świadomości kibiców.
Kontrakt Memphisa z Olympique Lyon wygaśnie tego lata. Również z tego powodu Depay jest łakomym kąskiem na rynku transferowym.

FC Barcelona mocno liczy na sprowadzenie reprezentanta Holandii. Przyjście Depaya oznaczać będzie jednak odejście 2-3 innych piłkarzy tak, by zbilansować finanse. Sam jednak fakt tego, że Memphis dołączyłby jako wolny agent stanowi mocny argument za sprowadzeniem go w swoje szeregi.

żródło: eurosport.co.uk
zdjęcie: