Arsenal sprzątnie Barcelonie napastnika?

Jeden z celów transferowych FC Barcelony już wkrótce może zmienić klub. Nie będą to jednak przenosiny do klubu z Katalonii. Lautaro Martinez jest bowiem coraz bliżej przenosin do klubu z Wysp Brytyjskich. Arsenal kontynuuje rozmowy z Interem Mediolan na temat potencjalnego pozyskania napastnika Lautaro Martineza – i ma realną szansę na pozyskanie go. Według brytyjskich mediów, obie strony są coraz bliżej dogadania się w sprawie tego ruchu.

Tak twierdzi Dean Jones z Eurosportu, który donosi, że klub kontynuuje negocjacje po tym, jak Arsenal zasygnalizował zainteresowanie argentyńskim napastnikiem mistrza Włoch. Uważa się, że Martinez jest otwarty na przejście do Premier League, a Arsenal jest jedynym klubem, które podjął realne działania w kierunku pozyskania napastnika.
Pochwalony przez Lionela Messiego jako „bardzo kompletny” Martinez ma również 14 bramek w 29 meczach dla Argentyny i byłby niezwykle ekscytującym dodatkiem dla Arsenalu.

Tottenham jest poważnym zagrożeniem dla Arsenalu, zwłaszcza jeśli dojdzie do sprzedaży Harry’ego Kane’a, a Edu zrobiłby mądry ruch przyśpieszając rozmowy dla Martineza – nawet jeśli zaangażowane pieniądze są ogromne. Inter chce około 65 milionów funtów za Martineza, a Jones powiedział The Football Terrace, że naprawdę można zawrzeć umowę, jeśli Arsenal będzie gotowy sprzedać Argentyńczyka.

źródło: hitc.com